Herní notebooky

Našlapané herní notebooky, které si poradí s každou AAA RPG hrou. Průběžně  tyto herní počítače testuji na reálných hrách a používám je tak jak to většina z nás dělá. Tak aby se každý mohl kouknout co jsou marketingový kecy a co je realita. Modely, které prošli testem mají v popisech moje hodnocení a odkazy na videa a fotky z reálného provozu. Přece jen utratit 30.000 a víc za herní notebook a pak zjistit, že si vysněnou AAA hru spustím možná na medium s vypnutýma stínama - to chceš.

Seznam kompletně všech herních notebooků, které mám v prodeji a skladem. Spoustu z nich osobně testuju a zkouším jestli reálně dosahují kvalit, které slibují výrobci. Game testy najdeš na YouTube. 

O tom jak game testy probíhají a na co se zaměřuji si můžeš přečíst ZDE. Modely, které mi prošli rukama se snažím evidovat a vést databázi toho jak si vedou. Zásadní jsou 2 a více hodinové herní testy, které ukážou pravdu. Po 15 minutách ingame těžko posoudíš jestli je ten notebook dobrej. Až po hodině a víc se začne ukazovat, kde výrobce šetřil nebo co podcenil. A právě takové testy dělám.

Nejsem recenzent, který doporučuje notebooky, které mu výrobci darují nebo půjčí k vyzkoušení. Popisuju reálný stav a výkon a každý už se musí rozhodnout sám zda tento počítač je ten, který mu bude stačit.