Asus TUF

Asus TUF - jsou notebooky určené pro začínající gamery, příležitostné hráče a hráče, kteří musí notebook tahat do práce. Za dobrý peníz velmi slušný výkon a střízlivý design.

Notebooky TUF Gaming jsou tu pro ty, kteří vyžadují vynikající odolnost, spolehlivou stabilitu a skvělou herní hodnotu. Herní notebooky TUF Gaming nabízejí spoustu funkcí optimalizovaných pro hráče a vyznačují se jedinečným stylem. 

Kdo je příležitostný hráč? Pařan, který by rád hrál víc, ale těžko najde na hraní více jak 2-3 hodiny denně. Spíš tak 2x za týden na úkor spánku.

Notebooky z řady TUF nejsou tak robustní a výkonné jako například Asus ROG.

Poradí si se všemi populárními online tituly (CS:GO, Fortnite, PUBG, Valorant, LoL, WoW, WoT) a to i v případě, že u toho prosedíš 8 hodin v kuse.

Nákupem notebooku Asus TUF získáš za velmi dobrou cenu herní notebook, který si poradí s novými AAA tituly a 2-3 hodinky hraní zvládnete úplně v pohodě.

Na víc je tato řada designově velmi povedená a na první pohled nepůsobí herně agresivně, ale spíš střízlivě a "pracovně". Což oceníš na poradách :) 

Pokud plánuješ hrát AAA tituly celé dny v kuse raději sáhni po vyšších řadách notebooků jako je Acer Predator nebo Asus ROG.

Herní notebooky osobně testuju a zkouším jestli reálně dosahují kvalit, které slibují výrobci.

Videa s game testy najdeš na YouTube. 

O tom jak game testy probíhají a na co se zaměřuji si můžeš přečíst ZDE. Modely, které mi prošli rukama se snažím evidovat a vést databázi toho jak si vedou ZDE. Zásadní jsou 2 a více hodinové herní testy, které ukážou pravdu. Po 15 minutách ingame těžko posoudíš jestli je ten notebook dobrej. Až po hodině a víc se začne ukazovat, kde výrobce šetřil nebo co podcenil. A právě takové testy dělám.

Nejsem recenzent, který doporučuje notebooky, které mu výrobci darují nebo půjčí k vyzkoušení. Popisuju reálný stav a výkon a každý už se musí rozhodnout sám zda tento počítač je ten, který mu bude stačit.