Acer Nitro

Acer Nitro jsou herní notebooky určené převážně příležitostným hráčům nebo hráčům online her.

Kdo je příležitostný hráč? Pařan, který by rád hrál víc, ale těžko najde na hraní více jak 2-3 hodiny denně. Spíš tak 2x za týden na úkor spánku.

Notebooky z řady Nitro nemají tak robustní a výkonné chlazení jako například Acer Predator. Svědčí jim PvP online tituly nebo MMORPG.

Poradí si se všemi populárními online tituly (CS:GO, Fortnite, PUBG, Valorant, LoL, WoW, WoT) a to i v případě, že u toho prosedíš 8 hodin v kuse.

Pokud jsi příležitostný hráč AAA titulů je Acer Nitro přesně pro tebe. Za dobrou cenu získáš herní notebook, který si poradí s novými AAA tituly a 2-3 hodinky hraní zvládnete úplně v pohodě.

Pokud plánuješ hrát AAA tituly celé dny v kuse raději sáhni po vyšších řadách notebooků jako je Acer Predator nebo Asus ROG.

Herní notebooky osobně testuju a zkouším jestli reálně dosahují kvalit, které slibují výrobci.

Videa s game testy najdeš na YouTube. 

O tom jak game testy probíhají a na co se zaměřuji si můžeš přečíst ZDE. Modely, které mi prošli rukama se snažím evidovat a vést databázi toho jak si vedou ZDE. Zásadní jsou 2 a více hodinové herní testy, které ukážou pravdu. Po 15 minutách ingame těžko posoudíš jestli je ten notebook dobrej. Až po hodině a víc se začne ukazovat, kde výrobce šetřil nebo co podcenil. A právě takové testy dělám.

Nejsem recenzent, který doporučuje notebooky, které mu výrobci darují nebo půjčí k vyzkoušení. Popisuju reálný stav a výkon a každý už se musí rozhodnout sám zda tento počítač je ten, který mu bude stačit.